Cerna obrazovka v nouzaku Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

longbow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: březen 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Cerna obrazovka v nouzaku

Příspěvekod longbow » 21 čer 2015 17:27

Zdravim, mam tu PC kde bude zrejme nakej malware nebo podobnej bordel.. spravce uloh jenom problikne, spousta programu ani nejde pustit (napr. Ccleaner), kdyz uz se konecne pusti treba instalacka Malwarebytes tak se zavre u vyberu jazyku. Chtel jsem to zkusit aspon v nouzaku, ale tam je zas jen cerna obrazovka (ale aspon spravce uloh tam nabehne).
Nesla by treba ta instalacka Malwarebytes, nebo Ccleaner spustit v nouzaku prez prikazovej radek? Jestli jo, tak jakym prikazem? A Avast mi nic nenasel.

Reklama
Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cerna obrazovka v nouzaku

Příspěvekod fredik » 22 čer 2015 08:40

V nouzovém režimu zkus spustit znovu explorer.exe

V menu správce úloh jdi do Soubor => Nová úloha Otevře se ti nové okno tam napiš explorer.exe a dej OK

CCleaner Command-line parameters


Co je za verzi Win?
It may take a while to get a response, because the "HJT Team" are very busy. Please, be patient, these people are volunteers. They will help you out, as soon as possible.
Pokud máte nějaký problém, tak mi neposílejte SZ/PM zprávy s logy a dejte je do fóra. Na tyto SZ není možno odpovědět

longbow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: březen 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Cerna obrazovka v nouzaku  Vyřešeno

Příspěvekod longbow » 22 čer 2015 11:09

Dik za odpoved, nicmene jsem to ještě jednou projel Avastem a ten mi uz nasel 2 viry. Takze vycisteno a zatim to funguje.


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 1 host