Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod karlos » 09 zář 2010 07:23

Já jsem na to šel přesně obráceně. Když jsem začal dělat papíry ukončil jsem hraní Mafie (1). Měl jsem obavy, abych si na silnici nepřenesl zvyky ze hry. Srážení chodců, jízda po chodnících, či v protisměru, ujíždění od nehod, krádeže aut, zabíjení policistů a honičky s policejními hlídkami, nejsou tím co jsem si chtěl zafixovat do hlavy. Už to zde bylo napsáno, vykašli se na simulátory. Jsou to jenom simulátory. Reálný provoz vypadá vždy jinak. Choď do autoškoly a dávej pozor, co ti říkají, platíš jim přeci za to, že tě to naučí a naučili nás to všechny a když vidím, jaká jelita procházejí, tak neměj strach, že bys to nezvládl :wink: Nejdůležitější je asi to, co jsem řekl i svému synovi, když s autoškolou začal. Od první chvíle se poctivě učit tak, aby se naučené doslova vrylo pod kůži. Není to stejné, jako se našrotit do školy na zkoušku a druhý den vědět kulový. U tabule má člověk čas vzpomínat, jak to bylo a sem tam se to dá okecat. Na křižovatce ten čas není. Tam musíš přijek, kouknout a okamžitě musíš vědět, kdo a kdy jede. Když si budeš myslet, nebo okecávat, je zaděláno na malér... :huh:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
Uživatelský avatar
king-surf
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1223
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod king-surf » 09 zář 2010 14:04

To je z roku 2007 a ještě slovenské, při dnešní době se toho změnilo tolik že mu to asi nepomůže :D
Návod na HiJackThis log*HWMonitor*CCleaner*HWInfo

KDO SE MOC PTÁ, MÁLO GOOGLÍ!


CS 1.6. The Best Game.
2x3.1Ghz|4GB|HD4250|500GB 7.2k|Fortron 400W

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod zao » 09 zář 2010 15:14

Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
propi
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 669
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod propi » 09 zář 2010 15:31

:D Tak že bych si rovnou udělal řidičák i na formuli ? :D

Uživatelský avatar
jackm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1720
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod jackm » 09 zář 2010 15:57

karlos:Jo je pravda, že na silnici se může stát opravdu cokoliv, takže se to nedá přenést do formy hry.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod Žbeky » 09 zář 2010 19:27

Je to přesně tak jak psali kloegové předemnou.
Simulátor tě možná naučí značky - nepřipraví tě ale na nějakého blbce co nezná předipsy nebo hůř s prominutím hovado co je porušuje vědomě (jízda pod vlivem, nezastavování na stopce, nebezpečené předjíždění... dosaď si co chceš). Taky jet v simulátoru po dokonale naprogramované silnici je něco jiného než trefit výmol a skoro urvat nápravu :D

I když projdeš autoškolou tak předvídavě jezdit neumíš. To tě prostě nauč až praxe. Dej tomu tak 10k km a uvidíš. A i ten co má na kontě miliony může občas udělat chybu
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod El Diablo » 09 zář 2010 22:55

karlos píše:Já jsem na to šel přesně obráceně. Když jsem začal dělat papíry ukončil jsem hraní Mafie (1). Měl jsem obavy, abych si na silnici nepřenesl zvyky ze hry. Srážení chodců, jízda po chodnících, či v protisměru, ujíždění od nehod, krádeže aut, zabíjení policistů a honičky s policejními hlídkami, nejsou tím co jsem si chtěl zafixovat do hlavy. Už to zde bylo napsáno, vykašli se na simulátory. Jsou to jenom simulátory. Reálný provoz vypadá vždy jinak. Choď do autoškoly a dávej pozor, co ti říkají, platíš jim přeci za to, že tě to naučí a naučili nás to všechny a když vidím, jaká jelita procházejí, tak neměj strach, že bys to nezvládl :wink: Nejdůležitější je asi to, co jsem řekl i svému synovi, když s autoškolou začal. Od první chvíle se poctivě učit tak, aby se naučené doslova vrylo pod kůži. Není to stejné, jako se našrotit do školy na zkoušku a druhý den vědět kulový. U tabule má člověk čas vzpomínat, jak to bylo a sem tam se to dá okecat. Na křižovatce ten čas není. Tam musíš přijek, kouknout a okamžitě musíš vědět, kdo a kdy jede. Když si budeš myslet, nebo okecávat, je zaděláno na malér... :huh:


Ty jsi dělal "papíry" dost pozdě, ještě že jsi nehrál Carmageddon... :)
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nejreálnější simulátor aut (autoškola)

Příspěvekod samotarrk » 09 zář 2010 23:53

propi píše:Zdravím Chlapi, budu dělat autoškolu a napadlo mě, že bych si mohl vyzkoušet něco na PC, samozřejmě že nejlepší bude si všechno vyzkoušet real, ale určitě se dá něco okoukat i na PC ne ? :wink: nemyslím tím žadnou takovouhle hru :lol: , ale něco opravdu reálného, abych si "vyzkoušel" žazení , nebo prostě něco. Nemám moc představu o tom jak by to mělo vypadat, ale snad vás něco napadne a poradíte! Předem díky ! :wink:


EDIT:// zatím mi pomáha Mafia 2 :lol:


Najdi si autoškolu, kde mají trenažér a tam si hrej. Na PC to opravdu nejde. Vždy to bude hra. Dobrá nebo špatná, ale vždy hra.

Přítelkyně nabourala (nacouvala do domu) když ji z ničeho nic začala svítit kontrolka, že se nechladí (tudíž přehřívá) motor. Lekla se a pač to bylo zrovna při couvání, bum. Nic se nestalo jen asi 3000,- za opravu.

Takže reálné by to možná bylo, kdyby při havárii, záleží na stupni, odešla nějaká komponenta. Např. zavaříš motor, uvaří se Ti procesor. Pak věřím, že by sis dával moc velký pozor, aby ses choval k autu slušně a nehavaroval.
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host